Latvija

 

 

Jūs varat atvērt mūsu prezentāciju PDF formātā.

 

 

Sociālais sektors nodibināja šo Eiropas dienu, jo tas ir nepieciešams, un iestādes to nevēlas radīt.


Mēs ierosinām, ka 35 Eiropas valstīs tiek izsaukti vienlaicīgi protesti. Ikviens var tos darīt vai koordinēt ar mums jebkurā šo valstu valodā. Tā ir iespēja mums piedalīties Eiropas tiesu korupcijas nopietnās problēmās un padarīt to redzamu. Tiesneši iznīcina mūsu klātbūtni un nākotni vai ļauj visām institūcijām to darīt. Vairāk par notikumu Facebook:

 https://www.facebook.com/events/1960767887569901/

 

 

 

Ja jūs nevēlaties korupciju, parakstiet šo lūgumrakstu:

1) PETĪCIJA: POPULĀRA JURY
Vienīgais veids, kā novērst tiesu korupciju un likt tiesnešiem izvairīties no institucionālās korupcijas, ir panākt, lai pilsoņi sauktu pie atbildības tiesnešus. Pierakstiet mūsu lūgumrakstu vietnē http://chng.it/MJPWHysx.

 

2) PETĪCIJA: STARPTAUTISKAIS ATBALSTS SPĀNIJAS ALLIANCE
Šajā lūgumrakstā tiek apkopoti paraksti visā pasaulē, lai lūgtu Spānijas varas iestādes ņemt vērā mūsu sūdzības pret prokuroriem un tiesnešiem. Šis projekts var būt paraugs visās Eiropas valstīs. Turklāt, parakstot jūs, paziņojiet, ka eiropieši pievienojas kopā, lai izvairītos no autoritārisma un institucionālās korupcijas. Šo lūgumrakstu nekad nesniegs, jo mēs nevēlamies, lai parakstītāji būtu zināmi. Pierakstieties un dalieties mūsu lūgumrakstā spāņu valodā http://chng.it/bTmfFnVs, angļu valodā http://chng.it/M5W5JQvb, franču valodā http://chng.it/6xLfLdWJ vai vācu valodā http://chng.it/2vpNs4dc.

 

Spānijā mēs esam izveidojuši apvienību apvienību, lai denonsētu prokurorus un tiesnešus. Šis projekts var būt paraugs visās Eiropas valstīs.
Šīs alianses tīmekļa vietne ir spāņu, angļu, franču un vācu valodā www.contracorrupcionjudicial.org.

 

    

 

 

Sekoj iet mums Facebook un YouTube:

       

 

 

This website is still under construction. All information in your language will be available soon.

In advance, in the menu you will find all information in English.