Eesti

 

 

Saate avada meie esitluse PDF-formaadis.

 

 

Sotsiaalsektoril luuakse see Euroopa päev, sest see on vajalik ja institutsioonid ei soovi seda luua.

 

Selle sündmusega oleme teinud ettepaneku, et 35 Euroopa riigis, kuhu me läheme, kutsutakse samaaegselt protestima. Igaüks võib selle kutsuda või saate seda meiega kooskõlastada mõne nende riikide keeltes. See on meie võimalus ühineda ja teha nähtavaks Euroopa õigusemõistmisega seotud korruptsiooni tõsine probleem. Kohtunikud hävitavad meie kohaloleku ja meie tuleviku või võimaldavad kogu institutsioonil seda teha. Lisateavet ürituse kohta Facebookis:

 https://www.facebook.com/events/2210312675863075/

 

 

 

 

Kui te ei soovi korruptsiooni, allkirjastage see petitsioon:

 

1) PETITSIOON: Sundides kohtunikke seadust täitma, lõpetame korruptsiooni
Ainus viis kohtuliku korruptsiooni vältimiseks ja institutsionaalse korruptsiooni, et kodanikud süüdistaksid kohtunikke. Allkirjastage meie avaldus aadressil http://chng.it/jr7WbqwZ.

 

2) PETITSIOON: RAHVUSVAHELINE TOETUS SPANISH ALLIANCE'ile
See petitsioon kogub kogu maailmas allkirju, et paluda Hispaania ametiasutustel arvestada meie kaebustega prokuröride ja kohtunike vastu. See projekt võib olla eeskujuks kõigis Euroopa riikides. Lisaks sellele kirjutate teile alla sõnum, mille kohaselt eurooplased ühinevad, et vältida autoritaarsust ja institutsioonilist korruptsiooni. Seda avaldust ei esitata kunagi, nii et allakirjutanud ei ole teada. Allkirjastage ja jagage meie petitsiooni hispaania keeles http://chng.it/bTmfFnVs, inglise keeles http://chng.it/M5W5JQvb, prantsuse http://chng.it/6xLfLdWJ või saksa http://chng.it/2vpNs4dc.

 

Hispaanias oleme loonud liitude liidu, et hukka mõista prokurörid ja kohtunikud. See projekt võib olla eeskujuks kõigis Euroopa riikides.
Alliansi veebisait on hispaania, inglise, prantsuse ja saksa keeles aadressil www.contracorrupcionjudicial.org

 

    

 

 

Jälgi meid Facebookis ya YouTube'is:

      

 

 

This website is still under construction. All information in your language will be available soon.

In advance, in the menu you will find all information in English.